Umów się na jazdę próbną
Umów się na przegląd
Finansowanie - oblicz ratę
Konfiguruj swoją Toyotę



Pracownicy naszego salonu

Pracownicy salonu samochodowego Toyota Konsek w Rybniku to odpowiednio przeszkoleni i doświadczeni specjaliści.

Nasz personel udzieli Państwu wszelkiej niezbędnej pomocy w zakresie nabycia auta (sprzedaży detalicznej i flotowej), części zamiennych i akcesoriów (np. wypożyczenia boxów dachowych czy łańcuchów śniegowych) oraz świadczenia usług serwisowych. Umożliwiamy również umawianie się na jazdy próbne samochodami testowymi.

Poniżej dane kontaktowe naszych pracowników. Prosimy kontaktować się z wybranym działem, w zależności od charakteru sprawy.

Jeżeli natomiast chcą Państwo dołączyć do naszego zespołu, zachęcamy do zapoznania się z ofertami pracy w Toyocie.

tel. 32 432-90-40
Recepcja salonu


Karolina Wójciak
Recepcjonistka
Pracownik ds. kontaktów z klientami
039@toyota-polska.pl


Call Center:

Katarzyna Olechno
Pracownik ds. kontaktu z klientami
tel. 32 432-90-40


Dział sprzedaży:

Grażyna Pieńkus
Kierownik Działu Handlowego
tel. 32 432-90-60
kom. 728-341-005
grazyna.pienkus@toyota.rybnik.pl

Sylwia Sędkowska
Doradca handlowy
tel. 32 432-90-41
039@toyota-polska.pl

Jacek Iwanek
Specjalista ds. sprzedaży samochodów używanych
tel. 32 432-90-43
jacek.iwanek@toyota.rybnik.pl

Karol Widziołek
Specjalista ds. sprzedaży samochodów nowych
tel. 32 432-90-44
karol.widziolek@toyota.rybnik.pl

Przemysław Bajorski
Specjalista ds. sprzedaży samochodów nowych
tel. 32 432-90-48
przemyslaw.bajorski@toyota.rybnik.pl


Dział sprzedaży flotowej:

Kamil Pistelok

Doradca ds sprzedaży flotowej

tel. 885-551-663

kamil.pistelok@toyota.rybnik.pl

Wojciech Pinior

Specjalista ds sprzedaży flotowej

tel. 885-551-667

wojciech.pinior@toyota.rybnik.pl

Sandra Skupień

Doradca ds sprzedaży flotowej

tel. 885-551-656

sandra.skupien@toyota.rybnik.pl


Dział serwisu:

Marcin Krawieczyński
Kierownik Działu Serwisu
tel. 32 432-90-50
039service@toyota-polska.pl
marcin.krawieczynski@toyota.rybnik.pl

Mateusz Ożga
Doradca serwisowy
tel. 32 432-90-50
039service@toyota-polska.pl
mateusz.ozga@toyota.rybnik.pl

Sebastian Kaczmarczyk
Doradca serwisowy
tel. 32 432-90-50
039service@toyota-polska.pl
sebastian.kaczmarczyk@toyota.rybnik.pl

Robert Rydzewski
Doradca serwisowy
tel. 32 432-90-50
039service@toyota-polska.pl
robert.rydzewski@toyota.rybnik.pl


Dział części:

Artur Opaliński
Kierownik ds. części
tel. 32 432-90-45
039parts@toyota-polska.pl

Marcin Mączka
Doradca ds. części
tel. 32 432-90-45
039parts@toyota-polska.pl


Likwidacja szkód:

Janina Gajda
Doradca ds. likwidacji szkód
tel. 32 432-90-58
szkody@toyota.rybnik.pl
janina.gajda@toyota.rybnik.pl

Ewelina Oślizło
Likwaidacja szkód - rozliczenia
tel. 32 432-90-58
ks_ryb@o2.pl
ewelina.oslizlo@toyota.rybnik.pl

Pawlaszczyk Krzysztof
Doradca ds. likwidacji szkód
tel. 32 432-90-58
tel. 504-725-313
szkody@toyota.rybnik.pl

Barbara Grodoń

Doradca ds. likwidacji szkód

tel. 32 432-90-58

szkody@toyota.rybnik.pl


Marketing:

Eliza Rosiak

Doradca ds kontaktów z klientami

Marketing

tel. 885-551-662

eliza.rosiak@toyota.rybnik.pl

Ubezpieczenia:

Agnieszka Mika
Doradca ds. finansów i ubezpieczeń
tel. 32 432-90-42
ubezpieczenia@toyota.rybnik.pl
agnieszka.mika@toyota.rybnik.pl

Barbara Grodoń

Doradca ds. finansów i ubezpieczeń

tel. 32 432-90-42

ubezpieczenia@toyota.rybnik.pl


Kasa:

Eliza Rosiak
Kasjerka
tel. 32 432-90-47
kasa@toyota.rybnik.pl

Księgowość:

Izabela Baranek
Zastępca gł. księgowego
tel. 32 432-90-63
izabela.baranek@toyota.rybnik.pl

Żaneta Oleś
Księgowa
tel. 32 432-90-67
039acc@toyota.pl

Mirela Kolorz
Księgowa
tel. 32 432-90-63
mirela.kolorz@toyota.rybnik.pl

Karina Hlubek
Księgowa
tel. 32 432-90-67
039acc@toyota.pl


Kadry i płace:

Hanna Fojt
tel. 32 432-90-61
kadry@toyota.rybnik.pl

Nasza polityka e-prywatności

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Za sprawą cookies zostają zapamiętane Twoje preferencje, np. wybrany salon dilerski. Jeśli chcesz dokonać ich zmiany, kliknij na: Zmień ustawienia cookies.