Salon samochodowy Toyota Konsek w Rybniku


O nas

Prywatna firma P.P.H.U Konsek Sp.j. została założona jako przedsiębiorstwo rodzinne już w 1978 roku. Właściciele P.P.H.U Konsek do 1990 roku prowadzili swoją działalność w branży odzieżowej, a w latach 1990-1999 działali aktywnie w branży sprzętów RTV-AGD.

W 1994 roku rozpoczęliśmy produkcję okien PVC w niemieckim systemie VEKA. Utworzyliśmy własną sieć punktów handlowych – w Jastrzębiu, Gliwicach, Raciborzu, Rybniku, Wodzisławiu i Żorach. Dzięki wysokiej jakości świadczonych usług, nasza firma szybko stała się jedną z najbardziej liczących w swojej branży na terenie całego województwa śląskiego.

W 1997 roku narodził się pomysł wybudowania salonu samochodowego w Rybniku. Po znalezieniu odpowiedniej lokalizacji, w ciągu niespełna roku – od sierpnia 1999 roku do końca lipca 2000 roku – wznieśliśmy Autoryzowaną Stację Dealerską TOYOTA, o wysokim standardzie wykończenia wnętrz, z bogatym wyposażeniem technicznym. Stworzyliśmy komfortowe warunki pracy dla pracowników wszystkich działów Autoryzowanej Stacji Dealerskiej. Do końca października 2000 roku sfinalizowaliśmy także budowę Stacji Kontroli Pojazdów.

Stacja bardzo szybko rozwinęła swoją działalność, spełniając najwyższe wymagania standardów TMPL. Dziś zajmuje wysokie miejsce w rankingach wszystkich stacji w Polsce.

Dzięki rozsądnemu zarządzaniu, nasza firma dodatkowo poszerzyła zakres swojej działalności, tworząc kolejną stację dealerską w Sosnowcu, co znacznie poszerzyło obszar działania firmy w tej branży oraz pozwoliło na zwiększenie dynamiki rozwoju.

Zarówno stacja w Rybniku, jak i w Sosnowcu, posiadają nowoczesne wyposażenie, w tym wysokiej klasy urządzenia renomowanych firm . Stacje świadczą usługi na najwyższym możliwym poziomie, dotrzymując norm i standardów wyznaczonych przez markę Toyota. Najlepiej świadczy o tym fakt, że oba nasze salony samochodowe – jako jedne z pierwszych w Polsce – osiągnęły Europejski Certyfikat TSM L1: Toyota Service Management. Świadczy on o spełnieniu przez nas najwyższych wymagań europejskich w zakresie obsługi Klientów, obiegu dokumentów i zarządzania serwisem. O innych naszych osiągnięciach mogą Państwo przeczytać w odrębnym dziale.

Polecamy nasz autoryzowany serwis, a także ofertę sprzedaży samochodów nowych i używanych. Gwarantujemy atrakcyjne ceny i upusty w ramach wyprzedaży rocznika.

  • Prywatna firma P.P.H.U Konsek Sp.j. rodzinną działalność prowadzi od 1978 roku. Właściciele P.P.H.U Konsek działalność handlową prowadzą w branży odzieżowej do 1990 r. a w latach 1990-1999 w branży RTV-AGD W 1994 roku P.P.H.U KONSEK rozpoczęło produkcję okien PVC w niemieckim systemie VEKA. Tworząc własną sieć punktów handlowych w Jastrzębiu, Gliwicach, Raciborzu, Rybniku, Wodzisławiu i Żorach, kładzie ogromny nacisk na jakość obsługi klienta, dzięki czemu Firma stała się jedną z silniejszych w tej branży na terenie województwa śląskiego. W 1997 roku powstał pomysł wybudowania salonu samochodowego w Rybniku. Po znalezieniu odpowiedniej lokalizacji, od sierpnia 1999 roku do końca lipca 2000 roku powstał obiekt Autoryzowanej Stacji Dealerskiej TOYOTA o bardzo wysokim standardzie wykończenia wnętrz oraz bardzo wysokim standardzie wyposażenia technicznego. Stworzono komfortowe warunki pracy dla pracowników wszystkich działów Autoryzowanej Stacji Dealerskiej. Do końca października 2000 roku zakończona została budowa Stacji Kontroli Pojazdów.

  • Stacja dynamicznie rozwinęła swoją działalność spełniając najwyższe wymagania standardów TMPL i zajmuje wysokie miejsce w rankingach wszystkich Stacji w Polsce.

  • Działalność pozwoliła na dalszy rozwój firmy poprzez stworzenie kolejnej Stacji Dealerskiej w Sosnowcu co znacznie poszerzyło obszar działania firmy w tej branży oraz pozwoliło na zwiększenie dynamiki rozwoju firmy.

  • Obie Stacje posiadają nowoczesne wyposażenie , w tym wysokiej klasy urządzenia renomowanych firm . Stacje świadczą kompleksowe usługi na najwyższym poziomie z zachowaniem wszelkich norm i wymogów standardów Toyoty. Obie Stacje jako jedne z pierwszych Stacji Toyoty w Polsce osiągnęły Europejski Certyfikat TSM L1 – Toyota Service Management , który świadczy o spełnieniu najwyższych wymagań europejskich w zakresie jakości procesów obsługi klientów, obiegu dokumentów i zarządzania serwisem.