Pracownicy naszego salonu



Pracownicy salonu samochodowego Toyota Konsek w Rybniku to odpowiednio przeszkoleni i doświadczeni specjaliści.

Nasz personel udzieli Państwu wszelkiej niezbędnej pomocy w zakresie nabycia auta (sprzedaży detalicznej i flotowej), części zamiennych i akcesoriów (np. wypożyczenia boxów dachowych czy łańcuchów śniegowych) oraz świadczenia usług serwisowych. Umożliwiamy również umawianie się na jazdy próbne samochodami testowymi.

Poniżej dane kontaktowe naszych pracowników. Prosimy kontaktować się z wybranym działem, w zależności od charakteru sprawy.

Jeżeli natomiast chcą Państwo dołączyć do naszego zespołu, zachęcamy do zapoznania się z ofertami pracy w Toyocie.

Recepcja salonu
tel. 32 432-90-40


Martyna Mura
Recepcjonistka
Pracownik ds. kontaktów z klientami
tel. 32 432-90-40
039@toyota-polska.pl


Daria Gołąb
Recepcjonistka
Pracownik ds. kontaktów z klientami
tel. 32 432-90-40
039@toyota-polska.pl



Call Center:

Natalia Niedużak
Pracownik ds. kontaktu z klientami
tel. 32 432-90-51
039service@toyota-polska.pl
natalia.nieduzak@toyota.rybnik.pl



Dział sprzedaży:

Karol Widziołek
Kierownik Działu Sprzedaży
tel. 32 432-90-44
tel. 695-353-508


karol.widziolek@toyota.rybnik.pl


Sylwia Sędkowska
Doradca handlowy
tel. 32 432-90-41
tel. 695-345-273

039@toyota-polska.pl


Mateusz Przybyła
Doradca handlowy
tel. 32 432-90-41
tel. 885-551-663

039@toyota-polska.pl


Jacek Iwanek
Specjalista ds. sprzedaży samochodów używanych
tel. 32 432-90-43
tel. 693-132-925

jacek.iwanek@toyota.rybnik.pl


Jacek Płachciński
Specjalista ds. sprzedaży samochodów używanych
tel. 32 432-90-43
tel. 885-551-656
jacek.plachcinski@toyota.rybnik.pl


Przemysław Bajorski
Specjalista ds. sprzedaży samochodów nowych
tel. 32 432-90-48
tel. 695-353-077

przemyslaw.bajorski@toyota.rybnik.pl



Dział serwisu:

Marcin Krawieczyński
Kierownik Działu Serwisu
tel. 32 432-90-50
039service@toyota-polska.pl
marcin.krawieczynski@toyota.rybnik.pl


Angelika Bogusławska
Doradca serwisowy
tel. 32 432-90-50
039service@toyota-polska.pl
angelika.boguslawska@toyota.rybnik.pl


Sebastian Kaczmarczyk

Doradca serwisowy
tel. 32 432-90-50
039service@toyota-polska.pl
sebastian.kaczmarczyk@toyota.rybnik.pl


Iwona Winnicka

Doradca serwisowy
tel. 32 432-90-50
039service@toyota-polska.pl
iwona.winnicka@toyota.rybnik.pl


Maciej Kaczorowski

Doradca serwisowy
tel. 32 432-90-50
039service@toyota-polska.pl
maciej.kaczorowski@toyota.rybnik.pl



Dział części:

Artur Opaliński
Kierownik ds. części
tel. 32 432-90-45
039parts@toyota-polska.pl


Dawid Pochcioł

Doradca ds. części
tel. 32 432-90-45
039parts@toyota-polska.pl



Likwidacja szkód:

Pawlaszczyk Krzysztof
Kierownik działu blacharsko - lakierniczego
tel. 32 432-90-58
tel. 504-725-313
szkody@toyota.rybnik.pl
krzysztof.pawlaszczyk@toyota.rybnik.pl

Ewelina Oślizło
Likwaidacja szkód - rozliczenia
tel. 32 432-90-58
ks_ryb@o2.pl
ewelina.oslizlo@toyota.rybnik.pl


Kacper Powiecko
Doradca ds. likwidacji szkód
tel. 32 432-90-58
szkody@toyota.rybnik.pl
kacper.powiecko@toyota.rybnik.pl


Barbara Grodoń

Doradca ds. likwidacji szkód

tel. 32 432-90-58

szkody@toyota.rybnik.pl
barbara.grodon@toyota.rybnik.pl



Marketing:

Natalia Niedużak

Doradca ds kontaktów z klientami

Marketing

tel. 32 432-90-51

natalia.nieduzak@toyota.rybnik.pl



Ubezpieczenia:

Agnieszka Mika
Doradca ds. finansów i ubezpieczeń
tel. 32 432-90-42
ubezpieczenia@toyota.rybnik.pl
agnieszka.mika@toyota.rybnik.pl



Kasa:

Ewelina Oślizło
Kasjerka
tel. 32 432-90-47
kasa@toyota.rybnik.pl



Księgowość:

Żaneta Oleś
Księgowa
tel. 32 432-90-67
039acc@toyota-polska.pl


Lucyna Buchalik
Księgowa
tel. 32 432-90-67
039acc@toyota-polska.pl


Karina Hlubek
Księgowa
tel. 32 432-90-67
039acc@toyota-polska.pl



Kadry i płace:

Patrycja Karwot
tel. 32 432-90-61
patrycja.karwot@toyota.rybnik.pl